خانه / پایگاه خبری و اطلاع رسانی قلعه نو شهرری / برپایی مراسم نمازجمعه باشکوه قلعه نو در روز ۹۹/۱۲/۸

برپایی مراسم نمازجمعه باشکوه قلعه نو در روز ۹۹/۱۲/۸

🔸وحدت و انسجام نیاز امروز کشور و دوری از هرگونه تفرقه راه حل رفع مشکلات کشور است.

🔹حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو در خطبه های نمازجمعه وحدت آفرین بخش قلعه نو فرمودند: دشمنان باید فقط یک صدا را از داخل کشور بشنوند و باید منافع ملی برای همه ما مهم باشد. همگی باید یکپارچه و یک دست باشند و اینطور نباشد که از مجلس یا دولت هر کدام یک صدای متفاوت ایجاد شود که این امر دشمن را بیشتر تشویق میکند که بر میزان تحریمهای خود بیافزاید و در صورت اتحاد آنها مجبورند که عقب نشینی کنند. بنابراین یکپارچگی و یکصدایی برای کشور و نظام اسلامی ما بسیار مهم است.
🔸دشمنان ما هیچگاه با آل سعود و اسلام آمریکایی مشکلی ندارند ولی دشمنان با آن اسلامی که با استکبار سر سازش ندارد و اهل مقاومت است سر ستیز دارند و در یک کلام دشمنان با اسلام ناب محمدی مشکل دارند.
🔹با توجه به نزدیکی به زمان انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی ما به وحدت نیاز داریم. و امیدواریم نتیجه انتخابات آینده یک نفس و جان تازه به کشور دهد و مشکلات را مرتفع گرداند

ما کمتر از چهار ماه دیگر انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را داریم. متاسفانه در این چندسال اخیر مشکلات زیادی را مثل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم عزیز ما متحمل شدند که اینها واقعا برای مردم ما بسیار سخت بود و تحریمها و سوء مدیریتها هم از جانبی کار را خیلی برای مردم سخت تر کرد. امیدواریم در این انتخابات سرنوشت ساز که دشمنان از هم اکنون به ارائه مطالبی که خودشان لایق آنها هستند و درباره نظام اسلامی ما بر زبان جاری میکنند ما نیز با چشم باز و با همصدایی ان شاءالله هم مسائل سیاسی را تحلیل کنیم و هم آگاهانه در انتخابات پیش رو شرکت نماییم و به کسانی رای دهیم که درد مردم را داشته باشند و دلسوز آنها باشند و برایشان قهرمانانه کار کنند.

🔹در ادامه حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو فرمودند: ما همواره باید به توانمندیهای خود توجه نماییم و یاری خداوند را فراموش نکنیم. امید و توکل ما باید بخدا باشد همانطور که در پیروزی انقلاب، فتح خرمشهر و هشت سال دفاع مقدس و سایر زمینه ها که همواره دست قدرت خدای متعال همراهمان بود. اگر از خدا بریدیم کدخداها هم نمیتوانند نفعی بما برسانند.
ما نیز در این راه مسئولیتهایی داریم و باید افرادی را با رای خود در مسئولیتها قرار دهیم که آنها حافظ و نگهبان خود مطهر شهدا و پیرو مقام معظم رهبری باشند. مانیاز به رئیس جمهوری داریم که مجری خوبی برای قانون باشد چون راه و قانون و دستورات رهبری مشخص است وباید اجرا کننده خوبی وجود داشته باشد که در غیر اینصورت حتی اگر قانون خوبی هم داشته باشیم کاری از قانون هم ساخته نیست و قانون خوب باید در کنار مجری خوب قرار داشته باشد.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

اجرای برنامه های فرهنگی ویژه نونهالان و نوجوانان در مسجد اعظم قلعه نو

🔸به گفته مقام معظم رهبری مسجد باید هسته مقاومت فرهنگی و پایگاه فعالیت اجتماعی باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 + 15 =