خانه / پایگاه خبری و اطلاع رسانی قلعه نو شهرری / برپایی مراسم نمازجمعه باشکوه بخش قلعه نو در روز ۹۹/۱۱/۲۴

برپایی مراسم نمازجمعه باشکوه بخش قلعه نو در روز ۹۹/۱۱/۲۴

🔹مراسم نماز جمعه وحدت آفرین روز ۲۴ بهمن ماه بخش قلعه نو

🔸مراسم نماز جمعه باشکوه این هفته بخش قلعه نو به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی بهرامی امام جمعه محترم و با حضور مردم شریف بهمراه میهمانان ویژه در مصلای مسجد اعظم شهر قلعه نو برگزار گردید.

🔸امام جمعه بخش قلعه نو: انتخابات آینده باید در فضایی همراه با شور و نشاط و بدور از مسائل چالشی برگزار شود

🔹حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو در مراسم نمازجمعه پرصلابت اینهفته بخش قلعه نو فرمودند: وحدت باید دارای یک محور اساسی باشد که آن محور ولایت فقیه است. بویژه اینکه ما در ماههای آینده مسئله انتخابات را پیش رو داریم. انتخابات باید در فضایی همراه با شور و نشاط برگزار شود و هیچگاه نباید انتخابات را وارد فضای چالشی نمود. از مسائلی که سبب ایجاد تفرقه میشود باید دوری کرد که این کار از نظر ما مردود است. تک تک مردمی که در صحنه های مهم انقلاب مثل انتخابات و راهپیمایی ها شرکت میکنند برای ما هر کدام مثل سلاح هسته هستند. هر چند ما طبق فتوای مقام معظم رهبری بدنبال سلاح هسته ای نیستیم وگرنه اگر این کار حرام اعلام نمیشد ما اینکار را انجام میدادیم و برای کاهایمان نیازی به گرفتن اجازه از آمریکا نداریم.

🔸میهمان ویژه اینهفته مراسم نمازجمعه بخش قلعه نو جناب آقای دکتر نوفرستی دادستان محترم شهرستان ری بودند که به دعوت امام جمعه محترم ضمن حضور در جمع نمازگزاران در خصوص سئوالات و رفع مشکلات پرونده های قضایی برخی مراجعه کنندگان راهنمایی ها و دستورات لازم را صادر نمودند.

🔸امام جمعه بخش قلعه نو: رمز پیشرفت در وجود انتقادات است اما در کنار انتقادات توهین و هتک حرمت ها نباید وجود داشته باشد.

🔹حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو در خطبه های اینهفته نمازجمعه وحدت آفرین بخش قلعه نو فرمودند: ممکن است کسی از عملکرد مسئولی انتقاداتی داشته باشد. انتقاد لازمه کار است و همواره باید انتقادات وجود داشته باشد که رمز پیشرفت در وجود انتقادات است ولی توهین وهتک حرمت از طرف هر کسی که باشد مردود و نادرست است. گاهی مشاهده میشود که مسئولی علیه منتقدین خود توهین میکند که اینکار هم مردود است و متقابلا اگر کسی به مسئولی بخواهد توهین کند اینکار هم اشتباه و مردود است. ممکن است انتقاداتی به عملکردها و انتقاد به عقبه تفکر افراد وجود داشته باشد که اینکار عیب نیست اما هیچگاه هتک حرمت نباید وجود داشته باشد. حضرت علی(ع) فرمودند: من دوست ندارم یاران من زبانشان به سب و دشنام باز شود.


اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

شهردار قلعه نو: قوه قضاییه پاسبان آبرو و حیثیت جمهوری اسلامی است

🔷 بمناسبت هفته قوه قضائیه، دیدار شهردار شهر قلعه نو با رئیس دادگاه عمومی بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 × 12 =