خانه / پایگاه خبری و اطلاع رسانی قلعه نو شهرری / پایان مسابقات فوتسال بانوان و لیگ فوتبال بزرگسالان بخش قلعه نو

پایان مسابقات فوتسال بانوان و لیگ فوتبال بزرگسالان بخش قلعه نو


‍ مسابقات فوتسال بانوان هیئت فوتبال بخش قلعه نو

در راستای برگزاری مسابقات فوتبال بخش قلعه نو، با تعامل با هیئت فوتبال شهرری جناب آقای نادر فلاح و سرکار خانم اشرف زاده ورزش شهرداری مسابقات فوتسال بانوان با حضور ۱۳ تیم در بخش قلعه نو برگزار گردید.
این دوره از مسابقات با کیفیت بسیار بالا و زیر نظر هیئت فوتبال بخش قلعه نو در سالن‌های شهدای قلعه نو، شهدای بهشتی، شهدای قمی آباد برگزار شد.
در این دوره از مسابقات ۴۰ دیدار برگزار شد و در تمامی مسابقات داوران رسمی فدراسیون از کرج، تهران، ورامین، اسلامشهر قضاوت هایی خوب داشته اند.
تشکر ویژه از جناب آقای مهندس صادقی بخشدار محترم بخش قلعه نو که یار و یاور ورزش و ورزشکاران می باشد،جناب آقای یوسف زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری که همواره با نظرات و تجربیات خود ما را در بهتر برگزار کردن مسابقات راهنمایی می فرمایند، جناب آقای محمد یاری رئیس اداره ورزش و جوانان بخش قلعه نو که همواره حامی هیئت فوتبال بوده است، جناب آقای فلاح که مانند پدری دلسوز در تمامی مسابقات شهرستان ری حضور داشته،حضور آقای عارفیان مدرس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی باعث دلگرمی همگان شد وشورای محترم روستای فیروزآباد آقایان مهدوی و طباطبایی که شانه به شانه همراه بوده اند و ازدوستان برگزار کننده خانمها اسماعیلی، محمدی، تاجیک، خراسانی، اشرف زاده و… که نظم بسیار با شکوهی را از ابتدا تا انتها برقرار کردند. تشکر و قدردانی میکنم.
در پایان مسابقات، تیم پارسیان به مقام اول، امید حسن آباد مقام دوم، و تیمهای یاران سجادی و ستارگان آدلی بهار مشترک سوم شدند.
مراسم اختتامیه در روستای قمی آباد با حضور اعضای شورای اسلامی روستای قمی آباد و دهیار محترم جناب آقای جاوید محمودی برگزار و تیمهای برتر مورد تقدیر قرار گرفته اند.

‍ ‍ مسابقات فوتبال هیئت فوتبال بخش قلعه نو-بزرگسالان

در راستای برگزاری مسابقات فوتبال بخش قلعه نو، با حمایت بخشدار محترم جناب آقای مهندس صادقی وبا تعامل با هیئت فوتبال شهرری جناب آقای نادر فلاح و و زیر نظر رئیس اداره ورزش و جوانان بخش قلعه نو جناب آقای محمد یاری مسابقات فوتبال بزرگسالان با حضور ۸ تیم در بخش قلعه نو برگزار گردید.
این دوره از مسابقات با کیفیت بسیار بالا و زیر نظر هیئت فوتبال بخش قلعه نو در زمین چمن شهید حبیب الهی فیروزآباد و با همکاری و همیاری اعضای محترم شورای اسلامی روستای فیروزآباد برگزار شد.
در این دوره از مسابقات ۲۸ دیدار برگزار شد و در تمامی مسابقات داوران رسمی فدراسیون از کرج، تهران، ورامین، اسلامشهر و… قضاوت هایی خوب داشته اند.
تشکر ویژه از جناب آقای مهندس صادقی بخشدار محترم بخش قلعه نو که یار و یاور ورزش و ورزشکاران می باشد،جناب آقای یوسف زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری که همواره با نظرات و تجربیات خود ما را در بهتر برگزار کردن مسابقات راهنمایی می فرمایند، جناب آقای محمد یاری رئیس اداره ورزش و جوانان بخش قلعه نو که همواره حامی هیئت فوتبال بوده است، جناب آقای فلاح که مانند پدری دلسوز در تمامی مسابقات شهرستان ری حضور داشته باعث دلگرمی همگان شد وشورای محترم روستای فیروزآباد آقایان سهامی ومهدوی و طباطبایی که تمامی امکانات موجود را در اختیار هیئت فوتبال بخش قلعه نو قراردادند. و ازدوستان برگزار کننده آقایان تاجیک، کرمی، اردستانی و… که نظم بسیار را از ابتدا تا انتها برقرار کردند. تشکر و قدردانی میکنم.
در پایان مسابقات، تیم کوثر فیروزآباد به مقام اول، ماهور مقام دوم، و تیم پارسیان سوم شدند.
مراسم اختتامیه در ورزشگاه مصلی نژاد شهرری با حضور اعضای شورای اسلامی روستای فیروزآباد و عده ای از پیشکسوتان فوتبال برگزار شد.

با تشکر
رئیس هیئت فوتبال بخش قلعه نو
ناصررمضانی راد

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

مراسم یادبود شهدای مدافع حرم روستاهای فیروزآباد و ده خیر در بخش قلعه نو

🔸بمناسبت روز شهدا مراسم یادبود شهدای مدافع حرم در فیروزآباد وده خیر برگزار شد. 🔹به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 ⁄ 8 =