خانه / پایگاه خبری و اطلاع رسانی قلعه نو شهرری / برپایی مراسم باشکوه نماز جمعه بخش قلعه نو در روز ۲۶ دی ۹۹

برپایی مراسم باشکوه نماز جمعه بخش قلعه نو در روز ۲۶ دی ۹۹

♦️همواره نفاق بدون علامت و با ظاهر دین ایجاد میشود.

🔸به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش قلعه نو حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی در خطبه های دشمن شکن نمازجمعه بخش قلعه نو با اشاره به درسهای حضرت فاطمه زهرا (س) در شناخت و برخورد با جبهه نفاق و لزوم دشمن شناسی فرمودند:
گاهی اوقات اولاد و اطرافیان انسان، دشمن او میشوند. خیلی از بزرگان و شخصیتها را در صدر اسلام، اطرافیانشان منحرفشان کردند. فاطمه زهرا(س) دشمن را خوب شناخت و در مسجد مدینه و در خطبه فدکیه افشا گری کرد که شما منافق هستید که وقتی پیامبر اسلام به رحمت خدا رفت نفاق شما آشکار شد.
🔹فاطمه زهرا با رفتار و گفتار خود چهره منافقانه دشمن را مفتضح کرد. باید گفت که همواره نفاق بدون علامت می آید و با ظاهر دین ایجاد میشود زیرا در غیر اینصورت اگر دشمن بخواهد با علامت مشخص مقابل ما ظاهر شود که دیگر نفاق نیست بلکه دشمن آشکار است وبرخورد با دشمن آشکار ،آسان است ولی برخورد با دشمن منافق کاری بس دشوار است وتنها انسانهای بصیر وآگاه میتوانند دشمن رابشناسند وبا آن مبارزه کنند.

🔹حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی با توجه به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مورد لزوم الگو برداری از رفتار و گفتار ایشان فرمودند: وجود مقدس حضرت بقیه الله الاعظم در روایتی فرمودند که دختر رسول خدا برای من الگوست. وقتی که وجود مقدس حضرت زهرا (س) برای امام زمان(عج) الگو باشد، قطعا و یقینا باید ماهم از اصول حاکم بر سیره و روش حضرت زهرا سلام الله علیها الگو برداری کنیم. اصل معنویت، عاشق عبادت، خداباوری و خدامحوری و معاد باوری فاطمه زهرا سلام الله علیها، اینها اصل معنویت بودند که در زندگی فاطمه زهرا موج میزد. همچنین اصل استقامت در راه خدا، استقامت در راه ولایت، استقامت در راه دین و اصل دشمن شناسی حضرت زهرا(س) که امروز برای ما اصلی است بسیار مهم و اساسی که باید به آن توجه ویژه نماییم

🔸حجه الاسلام والمسلمین بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو: نزدیک ده سال است که اینجا بصورت مستقل به بخش تبدیل شده است و در سال جاری هم مرکز بخش بعنوان شهر معرفی شد والبته خدماتی انجام گرفته. ماپیگیری میکنیم که ادارات مختلف اینجا مستقر بشوند و درخواست هم داریم مسئولین هم پیگیر باشند تا این امر محقق شود و نباید گمان کنند که چون مدت کوتاهی از عمر این دولت باقی مانده حالا باید بنشینیم و تماشاگر باشیم. باید تا لحظه آخر و تا روز آخر مسئولین دولتی کار و تلاش نمایند. مسئول باید کار کند و برعهده آنهاست که بمردم خدمت رسانی کند. کار را رها نکنند و باید کارهای اساسی هم انجام دهند . من از ریاست محترم دادگستری شهرستان ری وهمچنین از فرماندار پرتلاش تشکر میکنم که سعی کردند در قلعه نو یک حوزه قضایی مستقرشود ودر تماس تلفنی اخیر که با معاون محترم رئیس قوه قضاییه ورئیس مرکز حفاظت واطلاعات قوه قضاییه داشتم قول پیگیری در زمینه استقرار دادگاه در قلعه نو در آینده دادند. مسئولین باید به دنبال خدمت رسانی باشند که همین کارها ماندگار است و هم مردم و هم خداوند از آن راضی و خشنود میباشند.

🔸حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو در مراسم خطبه های باشکوه نمازجمعه بخش قلعه نو بیشتر مشکلات کشور را ناشی از سوء مدیریت برخی از مسئولین دانسته و فرمودند:
🔹این روزها که تغییر و تحول رئیس جمهور جدید آمریکا بوجود آمده است، در کشور ما عده ای خوشحالی کردند که ترامپ رفت و بایدن آمد. حتی از قول یک مسئولی نوشتند که امید به ایران بازگشت. این نهایت خودتحقیری و ضعف در برابر دشمن است. اگر ما امیدمان به ترامپ و بایدن باشد مطمئنا ناامید خواهیم شد کما اینکه ناامید هم شدند. در مسئله برجام چون امیدشان بجای خدا بسمت کدخدا بود ناامید برگشتند. و خودشان هم گفتند که از مذاکرات دستاوردی نداشتیم و نتیجه آنهم تقریبا هیچ بود. وقتی رئیس جمهور منتخب آمریکا علنا اعلام میکند که من افتخار میکنم که طرفدار صهیونیسم هستم، و او که ارتباط تنگاتنگی با رژیم صهیونیستی دارد حالا ما به آمدن چنین فردی امیدوار باشیم که که اوضاعمان بهتر خواهد شد؟ بیش از ۹۰ درصد مشکلات کشور ناشی از بی عرضگی مسئولان کشور است ناشی از کاربلد نبود و سوء تدبیر است. اینکه ارزش پول ملی پایین می آید و اجناسمان را در گمرکات خودمان احتکار میکنند این از هم پاشیدگی مسائل اقتصادی در درون کشور و این ناهماهنگی ها مربوط به خودمان است . مگر دولت ایران را ترامپ یا بایدن مدیریت میکنه؟ اون همت و عزم واراده و دلسوزی واقعی که در بین برخی مسئولان که باید باشد موجود نیست. طبق فرمایش مقام معظم رهبری این گرانی های اخیر ارتباطی به تحریم و آمریکا ندارد بلکه با آمریکای داخلی ارتباط دارد.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

ورزشکاران نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰دارند

در دیدار علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو با ناصر رمضانی راد رئیس هیئت فوتبال بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 × 18 =