خانه / امام جمعه / امام جمعه بخش قلعه نو در دیدار با شهردار قلعه نو: اصل وجود انقلاب وابسته به هیچ شخصیتی نیست

امام جمعه بخش قلعه نو در دیدار با شهردار قلعه نو: اصل وجود انقلاب وابسته به هیچ شخصیتی نیست

🔸امام جمعه بخش قلعه نو در دیدار با شهردار قلعه نو و جمعی از مسئولین بخش قلعه نو:
🔹هرچند در طول سالهای انقلاب وجود شخصیتها مهم و تاثیر گذار بوده است ولی اصل وجود انقلاب وابسته به هیچ شخصیتی نیست و این انقلاب
ان شاءالله همواره پایدار و استوار خواهد بود.

🔹به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش قلعه نو حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی امام جمعه محترم بخش قلعه نو در جلسه هماهنگی برنامه های دی ماه که با حضور جمعی از مسئولین و نمایندگان آنها برگزار شد فرمودند: همواره دی ماه یادآور حوادث تلخ و شیرین و عبرت آموز برای ما در طول سالهای انقلاب میباشد. سالروز حماسه نهم دی ،سالگرد شهادت سردار سلیمانی و قیام نوزدهم دی ماه از جمله این حوادث میباشد. انقلاب ما هیچگاه وابسته به شخص خاصی نیست و مطمئنا این انقلاب ماندگار و پایدار خواهد بود. در این راه وجود شخصیتها مهم میباشد و هر کدام پشتوانه ای برای انقلاب است ولی اصل انقلاب وابسته به شخص خاصی نیست.
🔸ایشان در ادامه در مورد لزوم بصیرت افزایی بیشتر در بین آحاد مردم و مسئولین افزودند: امیدواریم در مدت باقیمانده تا انتخابات سال بعد فضای بصیرت افزایی هم در صحنه حقیقی (با رعایت دستورالعملهای بهداشتی) و هم در فضای مجازی برای عموم مردم ایجاد شود.
🔸امام جمعه محترم بخش قلعه نو همچنین بیان داشتند:
🔹کسانی هم هستند که به جای پاسخگویی حاشیه سازی میکنند چراکه کارنامه قابل دفاعی ندارند وکسانی هم هستند که افکار عمومی رامشغول حاشیه میکنند اینها درزمین دشمن بازی میکنند.
هجمه ها یی که امروز علیه ولایت فقیه میشود نشان دهنده آن است که دشمنان از این ناحیه ضربه دیده اند و ولی فقیه همچون سدّمستحکمی در مقابل دسیسه های دشمنان خارجی وخود فروختگان داخلی میباشد
🔸دهه بصیرت فرصت مغتنمی است که مردم عزیز به ویژه جوانان به مساله فتنه ونقش خواص درآن وهمچنین عامل شکست فتنه شناخت بیشتری پیداکنند.
🔹همچنین در این جلسه مهندس محمودی شهردار قلعه نو با اعلام آمادگی در جهت انجام برنامه های مختلف در روزهای پیش رو به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده در شهرداری قلعه نو پرداختند.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

ورزشکاران نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰دارند

در دیدار علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو با ناصر رمضانی راد رئیس هیئت فوتبال بخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 19 =