خانه / پایگاه خبری و اطلاع رسانی قلعه نو شهرری / با شروع مسابقات فوتبال، هیجان و نشاط به بخش قلعه نو باز می‌گردد.

با شروع مسابقات فوتبال، هیجان و نشاط به بخش قلعه نو باز می‌گردد.

با شروع مسابقات فوتبال، هیجان و نشاط به بخش قلعه نو باز می‌گردد.
ناصررمضانی راد سرپرست هیئت فوتبال بخش قلعه نو در مصاحبه خود با خبرنگاران اذعان داشت، با برگزاری مسابقات فوتبال، استارت ورزش در بخش قلعه نو خواهد خورد.
با توجه به وجود ویروس کرونا که بسیاری از فعالیت‌های ورزشی را منحل و یا متوقف کرد، در فوتبال و فوتسال نیز شرایط را بسیار سخت کرد، عدم حضور تماشاگران، انجام آزمایش ها و تست های کرونا و… کمی کار مربیان و سرپرستان تیم‌های فوتبال را سخت کرده است.
ولی با همت و همکاری و تعامل و تغییراتی که از سوی آقای محمد یاری رئیس اداره ورزش و جوانان بخش قلعه نو در هیئت فوتبال این بخش رخ داده، به نظر می‌رسد که روزهایی خوب در انتظار ورزش فوتبال بخش قلعه نو در حال انجام هست.
ناصر رمضانی راد سرپرست هیئت فوتبال بخش قلعه نو که دارای تجاربی بسیار ارزنده در فوتبال و فوتسال می باشد، با انتخاب اعضایی کار بلد و با تجربه قطعا در آینده ای نزدیک، افقی روشن را برای فوتبالیستها و مربیان بخش قلعه نو در پی دارد.
برگزاری جلسات با سرپرستان تیم‌های فوتبال، برگزاری کلاسهای مربیگری و داوری، برگزاری کلاسهای دانش افزایی و… از جمله برنامه های هیئت فوتبال در آینده می باشد.
ان شاء الله با تعامل با بخشدار محترم جناب آقای صادقی وشورای اسلامی بخش قلعه نو، شوراها و دهیاری‌های بتوانیم باعث رشد و شکوفایی نوجوانان و جوانان و معرفی به لیگهای معتبر شویم.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

برپایی مراسم نمازجمعه باشکوه قلعه نو در روز ۹۹/۱۲/۸

🔸وحدت و انسجام نیاز امروز کشور و دوری از هرگونه تفرقه راه حل رفع مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 15 =