خانه / تاریخی / مرحوم دکتر علی مختاری

مرحوم دکتر علی مختاری

🔸آدمهای بزرگ زود از یاد نمی روند
و به انتها نمی رسند. و چه زیبا بود آن روزهای سختی که امید مریضی که به دستان شفا بخشت دلبسته بود را نا امید نکردی و همواره قدرت خدا را به رخ بندگانش می کشیدی.

🔹متاسفانه دیگر دکتر علی مختاری عزیز، پزشک متعهدی که بیش از بیست سال خدمات ارزنده ای را به همه اهالی شهر قلعه نو ارائه نمود دیگر در بین ما نیست.
🔸این ضایعه تاسف برانگیز را به خانواده آنمرحوم و همه مردم عزیز قلعه نو تسلیت عرض مینماییم و از خداوند منان علو درجات را برای این مرد بزرگ خواستاریم.
🔹روحش شاد و یادش گرامیباد.

🔸امیدوارم که همه ما عاقبت بخیر بشیم. درست مثل دکتر مختاری عزیز که تا آخرین روزهای زندگیش به خلق خدا خدمت میکرد.
🔹در زندگی از خدا هیچ مخواه جز عاقبت بخیری؛ چرا که همه چیز در همان نهفته است. اگر خداوند عاقبتمان را بخیر کند هم در این دنیا و هم در آن دنیا آرامش خواهیم داشت.
🔸روحت شاد و آرام دکتر عزیز.

🔸 ای کاش در زمان حیات و زنده بودنمان قدر زحمات یکدیگر را میدانستیم. بدون شک بیش از دو دهه زحمات و خدمات پزشک محبوب مرحوم دکتر علی مختاری از یاد و خاطر مردم عزیز و شریف شهر قلعه نو و روستاهای اطراف آن پاک نخواهد شد.
🔹دکتر مختاری عزیز، هرچند امروز به ظاهر در بین ما نیستی و مردم این منطقه را از لبخند همیشگی ات که امید به زندگی را در دلها بارور میکرد، محروم ساختی ولی بدان که برای همیشه در دلهای ما جای داری و هیچگاه تو را فراموش نخواهیم کرد. شادی روحش فاتحه و صلوات قرائت فرمایید.
🔹اللهم صل علی محمد وآل محمد
(چنانچه تصاویر و یا خاطرات و مطالب بیشتری از مرحوم دکتر علی مختاری در اختیار دارید برای اشتراک همگانی لطفا با شماره(۰۹۱۲۲۰۵۶۷۵۸ فرهادی) تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

اجرای طرح مادر دختری با مشارکت گروه جهادی اویس قرنی

🔸یک خانواده خوب باید محیط مناسبی را برای فرزندانش ایجاد کند تا آنها رشد کنند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 × 27 =