خانه / تاریخی / مرحوم دکتر علی مختاری

مرحوم دکتر علی مختاری

🔸آدمهای بزرگ زود از یاد نمی روند
و به انتها نمی رسند. و چه زیبا بود آن روزهای سختی که امید مریضی که به دستان شفا بخشت دلبسته بود را نا امید نکردی و همواره قدرت خدا را به رخ بندگانش می کشیدی.

🔹متاسفانه دیگر دکتر علی مختاری عزیز، پزشک متعهدی که بیش از بیست سال خدمات ارزنده ای را به همه اهالی شهر قلعه نو ارائه نمود دیگر در بین ما نیست.
🔸این ضایعه تاسف برانگیز را به خانواده آنمرحوم و همه مردم عزیز قلعه نو تسلیت عرض مینماییم و از خداوند منان علو درجات را برای این مرد بزرگ خواستاریم.
🔹روحش شاد و یادش گرامیباد.

🔸امیدوارم که همه ما عاقبت بخیر بشیم. درست مثل دکتر مختاری عزیز که تا آخرین روزهای زندگیش به خلق خدا خدمت میکرد.
🔹در زندگی از خدا هیچ مخواه جز عاقبت بخیری؛ چرا که همه چیز در همان نهفته است. اگر خداوند عاقبتمان را بخیر کند هم در این دنیا و هم در آن دنیا آرامش خواهیم داشت.
🔸روحت شاد و آرام دکتر عزیز.

🔸 ای کاش در زمان حیات و زنده بودنمان قدر زحمات یکدیگر را میدانستیم. بدون شک بیش از دو دهه زحمات و خدمات پزشک محبوب مرحوم دکتر علی مختاری از یاد و خاطر مردم عزیز و شریف شهر قلعه نو و روستاهای اطراف آن پاک نخواهد شد.
🔹دکتر مختاری عزیز، هرچند امروز به ظاهر در بین ما نیستی و مردم این منطقه را از لبخند همیشگی ات که امید به زندگی را در دلها بارور میکرد، محروم ساختی ولی بدان که برای همیشه در دلهای ما جای داری و هیچگاه تو را فراموش نخواهیم کرد. شادی روحش فاتحه و صلوات قرائت فرمایید.
🔹اللهم صل علی محمد وآل محمد
(چنانچه تصاویر و یا خاطرات و مطالب بیشتری از مرحوم دکتر علی مختاری در اختیار دارید برای اشتراک همگانی لطفا با شماره(۰۹۱۲۲۰۵۶۷۵۸ فرهادی) تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

برگزاری مراسم عزاداری بمناسبت هفته دفاع مقدس

بمناسبت هفته دفاع مقدس مراسم عزاداری توسط بسیجیان حوزه ۴۵۷ حضرت بقیه الله انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 ⁄ 4 =