سرخط خبرها
خانه / پایگاه خبری و اطلاع رسانی قلعه نو شهرری / مراسم نمازجمعه بخش قلعه نو در روز بیست و یکم شهریور ۹۹ برگزار شد.

مراسم نمازجمعه بخش قلعه نو در روز بیست و یکم شهریور ۹۹ برگزار شد.

🔸پس از چند هفته تعطیلی، مراسم نمازجمعه بخش قلعه نو در روز بیست و یکم شهریور ۹۹ برگزار شد.

🔹به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش قلعه نو پس از چند هفته از عدم برگزاری مراسم دشمن شکن نمازجمعه بدلیل قرار گرفتن در لیست وضعیت قرمز ، خوشبختانه با نظر ستاد کرونا در استان تهران و بخشنامه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و با کاهش یافتن تعداد مبتلایان در چند شهرستان در تهران از جمله بخش قلعه نو، مراسم اینهفته نمازجمعه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و با حضور مردم شریف بخش قلعه نو و به امامت حضرت حجه الاسلام والمسلمین بهرامی در مصلای مسجد اعظم برگزار شد.

🔸بیانات مهم حضرت حجه الاسلام و المسلمین بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو در محکوم نمودن اهانت روزنامه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم و قرآن کریم در مراسم اینهفته نمازجمعه.

🔹به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش قلعه نو حجه الاسلام والمسلمین بهرامی در بیانات مهمی فرمودند: امروز دشمنان با توهین به مقدسات ما بار دیگر دشمنی و عناد خود را با اسلام نشان دادند. آنها با اصل و اساس اسلام ناب مخالفند. با اسلام ظاهری و آبکی که سعودی ها و برخی دیگر از کشورها دارند مخالفتی ندارند. اسلام طرفدار سازش و طرفدار ظالم و اسلامی که ظلم را روا میدارد، با این اسلام مخالفتی ندارند. بلکه با اسلامی مخالفند که اهل مقاومت در مقابل ظالم میباشد. آنها از این اسلام سیلی خوردند از انصارالله و حزب الله و محور مقاومت سیلی خوردند و بخاطر همین تمام هجمه های خود را برای کوبیدن و نابودی این اسلام انجام میدهند. البته با این اقدامات سخیف آنها اسلام بدنام نمیشود بلکه روز بروز اسلام ناب متجلی تر از گذشته شده و آنها با این کارها میخواهند خاک بطرف خورشید عالم تاب بپاشند و چون نمیتوانند اسلام را از بین ببرند این توهینها را به مقدسات انجام میدهند و البته امروز حرف اول در دنیا را اسلام ناب محمدی میزند.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

همزمان با شهادت حضرت زهرا مراسم غبارروبی از مزار شهدای قلعه نو در بهشت زهرا انجام شد

همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و به همت پایگاه بسیج جانبازان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 19 =