خانه / اخبار / برگزاری همایش جادوی ذهن با حضور جمعی از جوانان و مسئولین بخش قلعه نو برگزار شد

برگزاری همایش جادوی ذهن با حضور جمعی از جوانان و مسئولین بخش قلعه نو برگزار شد

‍‍ ‍برگزاری همایش آموزشی جادوی ذهن ‌و رونمایی از کتاب نابغه کاریزماتیک‌‌ توسط کارشناس جوان حسین شهبازی از قلعه نو با حضوربخشدار و مدیران بخش قلعه نو

🔷️همایش آموزشی جادوی ذهن با محوریت مدیریت زمان و برنامه ریزی،استعدادیابی ،دقت وتمرکز‌واعتماد به نفس با حمایت بخشداری قلعه نو ،دهیاران ،اعضای شورای اسلامی ،گروه جهادی اویس قرنی برگزارشد

↩به گزارش روابط عمومی بخشداری قلعه نو؛ در این همایش که با حضور مهندس علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو ؛جناب آقای یاسینی نماینده اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی شهرستان ری ،دهیاران وگروه جهادی اویس قرنی ومدیران مدرسه بخش قلعه نو در ورزشگاه شهدای قلعه نو برگزار شد، تکنیک کاربردی فعال سازی دونیم کره مغز،دقت و تمرکز ،اعتماد به نفس،مدیریت برنامه ریزی توسط جناب آقای دکتر طباطبایی عضو انجمن نخبگان واستعداددرخشان دانشگاه تهران و نویسنده کتاب وجناب آقای شهبازی کارشناس آموزشی برگزار‌گردید.

🔷️دکتر طباطبایی در این مراسم با اشاره اهمیت بحث آموزش اشاره کرد: مردم ثروت اصلی هر جامعه را تشکیل می­دهند. توانایی و قدرت تولید هر کشوری به کیفیت نیروی کار آن بستگی دارد.

↩ امروزه که عصر دانایی نامیده می­شود، بخش مهمی ازدرآمد هر جامعه صرف سرمایه گذاری در آموزش و پرورش جوانان می­گردد. از سوی دیگر رشد و توسعه اقتصادی نیازمند افراد ماهر و متخصص است بنابراین جامعه علاقمند است که در مهارت و تخصص نیروی کار سرمایه گذاری کند. در واقع استفاده از فناوری های تازه در عرصه تولید خود ایجاب می­کند که نیروی کار از آموزش و پرورش بیشتری برخوردار باشد. علاوه بر این ارتباط تنگاتنگی که بین درآمد و تحصیلات افراد وجود دارد، سبب شده تا جوانان سرمایه­ گذاری­های بیشتری در انواع آموزش بنمایند. پس برای جلوگیری از تحلیل این قشر عظیم در جامعه باید بیاندیشیم و بر اندیشه­ هایمان صیقل بزنیم تا از کاروان قافله تمدن و فرهنگ عقب نمائیم.

↩درپایان‌مراسم‌ضمن‌ رونمایی از کتاب کاریزماتیک مسابقه ای از موارد آموزشی برگزارگردید که به ده نفر از حاضرین هدایایی به رسم یاد بود اهداشد.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

رفع افت ولتاژ برق شهرک الحاقی بسیج شهرقلعه نو

🔷 مشکلات افت ولتاژ اهالی شهرک الحاقی بسیج شهرقلعه نو مرتفع شد 🔶 با کار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 × 7 =