خانه / پایگاه خبری و اطلاع رسانی قلعه نو شهرری / برپایی مراسم نمازجمعه باشکوه بخش قلعه نو در روز ۲۸ تیر ۹۸

برپایی مراسم نمازجمعه باشکوه بخش قلعه نو در روز ۲۸ تیر ۹۸

مراسم نمازجمعه وحدت آفرین اینهفته بخش قلعه نو به امامت
حجه الاسلام والمسلمین محمدتقی بهرامی امام جمعه بخش قلعه نو در مصلای مسجد اعظم برگزار شد. مراسم اینهفته همراه با حضور مردم و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.
در ذیل خلاصه ای از بیانات حجه الاسلام بهرامی بهمراه تصاویر را ملاحظه فرمایید.

●● اهم خطبه های ۲۸ تیرماه ۹۸
توسط حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی بهرامی امام‌جمعه بخش قلعه نو

خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید:
مهمترین پوشش برای انسان تقوا است.
همه ی زندگی انسان باید زیر چتر تقوا باشد.

تمام هدف انسان در اعمال و کردار خود باید رضایت خداوند متعال باشد که در آنصورت بهشت نصیبمان خواهد شد.

امروز برخی گرفتاریها انسانها را از تقوا دور می کند همین شبکه های فضای مجازی که یکی از اینها است چقد براحتی با آبروی افراد بازی می کنند و تهمت و افترا می زنند و مطالب دروغ ترویج می کنند و همچنین بی احیایی و بی غیرتی در آن وجود دارد.
در حالی که اگر تقوا بمعنای واقعی کلمه داشته باشیم و رعایت کنیم چه فضای مجازی و چه فضای حقیقی کار ناشایست انجام نمی دهیم.

اگر کسی اهل تقوا باشد نه خود ناامید می شود و نه دیگران را ناامید می کنند در حالیکه هستند کسانی با استفاده از فضای مجازی ناامنی و ناامیدی را تبلیغ می کنند و می گویند مشکلات حل شدنی نیست.

صله رحم رعایت نمی شود چرا ؟برای اینکه تقوا کم رنگ شده است صله رحم قرار داده شده است برای رفع مشکلات یکدیگر نه چشم هم چشمی و ایجاد مشکلات و حسادت

خداوند سبحان می فرماید:
تقوی الهی را مراعات کنید تا مورد رحمت خدا قرار گیرید و در دنیا و آخرت سعادتمند شوید.

در دنیا خطرات فراوان هستند و باید مراقبت نمود و محاسبه کنیم عمرمان را چگونه گذشته است و آیا این عمر گذشته و اعمالمان مورد رضایت خداوند متعال می باشد

به دیدار ائمه جمعه کشور با مقام معظم رهبری اشاره و بیان داشتند رهبری آفت بزرگ کشورهای غربی را تکبر دانستند و خاطر نشان شدند در مقابل اینگونه کشورها باید محکم‌و قوی ایستاد و اگر عقب نشینی کنیم آنها قدمهای روبجلوی دیگری بر می دارند.

بعنوان نمونه در قضیه برجام‌ مسئولین ما به تمام تعهدات خود عمل نمودند و به اذعان وزیر خارجه کشورمان آنها یازده مورد بدعهدی داشتند.
و باید در مقابل این عهد شکنی ها محکم ایستاد.

در همین عهد شکنی ها و بد قولی ها انگلیس خبیث کشتی نفتی ما را می دزدد . که رهبری فرمودند این حرکت انگلیسی ها بدون پاسخ نخواهد ماند.

در طول این چهل سال نشان دادیم هرکجا و هرموقع مقابل دشمنان محکم ایستادیم و پاسخ دادیم‌ عقب نشینی کردند و ان شاا… در موعد مقرر و وقت لازم عناصر انقلابی پاسخ لازم را به انها خواهد داد و سیلی محکمی به آنها خواهیم زد.

اشتراک گذاری در تلگرام

درباره ی ghaleno news

همچنین ببینید

حسین شهبازی از شهر قلعه نو در میان صد مدرس مطرح کشور قرار گرفت.

🔸افتخاری بزرگ برای شهرستان پر افتخار ری و شهر قلعه نو 🔹باز هم از میان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 − 9 =